iPhone 7 Garanti Sorgulama

Model Fiyat Geçmişi
Apple firması garanti ve ek servis hizmetleri için merkezi bir sorgula sayfası sunmaktadır. Telefonunuzun, Apple garanti durumunuzu ve ek AppleCare kapsamı satın almaya uygun olup olmadığını öğrenmek için aşağıdaki alana IMEI numaranızı girebilirsiniz.
Apple için Garanti Sorgulama Nasıl yapılır ?

Garanti kavramına elektronik cihaz alan insanlar daha çok önem veriyor. Üretimde yaşanabilecek bazı teknik sorunlar ya da ürünü kullanırken başımıza gelen istemeyen olaylar yüzünden garanti kavramı bizim için biraz daha önemli hale geliyor. Bunun yanında ikinci el piyasasından satın aldığımız elektronik cihazların garantisinin olup olmadığını doğru bir şekilde öğrenebilmek bazen insanın canını sıkabilen bir hal alabiliyor. Apple bu can sıkıcı durumu önleyebilmek için Apple garanti sorgulama sayfasını hizmetimize sunuyor.
Bu sorgulama sayfasından, Apple’ın kendi internet sitesi tarafından uygulamaya konulan iPhone garanti sorgulama işleminin nasıl yapılacağını, iPhone teknik destek süresini ve AppleCare koruma durumu için iPhone’un uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
iPhone garanti sorgulama işlemi nasıl yapılır?
İlk olarak iPhone garanti sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada; "Donanımınızın seri numarasını girin" kısmı ve "Lütfen kodu girin" kısmı yer alacak. Cihazınızın seri numarasını girin bölümüne iPhone’un IMEI numarasını, kodu girin bölümüne ise ekranda size verilen kodu girin. Devam butonuna tıklayarak garanti kapsamına kolayca ulaşacaksınız.