iOS

iOS, Apple tarafından geliştirilmiş iOS, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarda çalışan özel bir mobil işletim sistemidir. Apple iOS, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için geliştirilmiş olan Mac OS X işletim sistemini temel alır. iOS geliştirici kiti ile iOS uygulaması geliştirmeye izin veren araçlar sağlar. Bu kategoride iOS işletim sistemi ile ilgili makaleler sunulmaktadır.

Android

Android, Google tarafından geliştirilen, Linux İşletim Sistemini Çekirdeğini temel alan ve öncelikle akıllı telefonlar ve tabletler gibi dokunmatik ekranlı mobil cihazlar için tasarlanmış bir mobil işletim sistemidir. Sony, Motorola, Samsung, LG, General Mobile, Google, HTC ve daha birçok cep telefonu üretici tarafından modellerinde kullanılmaktadır. Bu kategoride Android işletim sistemi ile ilgili makaleler sunulmaktadır.

Genel

Cep telefonları, Mobil Teknolojiler, Sıfır ve ikinci el cep telefonu alım satımı, Mobil cihazların kullanımı, bakımı ile ilginizi çekecek makale, haber ve söyleşiler bu kategoride yer almaktadır.

Akilli Saat

Hayatımızı kolaylaştıran, cep telefonlarının yerini almaya başlayan akıllı saatler ve bunlara uygun mobil uygulamalar, bu uygulamaların özellikleri, kurulumu, kullanımı ve akıllı saatler ile ilgili daha pekçok öğrenmek istediğiniz bilgiyi içeren makaleler bu kategoride sunulmaktadır.

Tablet

Tabletlerin kullanımı, bakımı ve en iyi tablet uygulamaları ile ilginizi çekecek makale, haber ve söyleşiler bu kategoride yer almaktadır.