Eğer iyi bir oyun hayranıysanız ve sonraki versiyonları sabırsızlıkla bekliyorsanız size güzel bir haberimiz var. İşte 2019 yılının en iyi android oyunları. Sizin için derledik. İyi eğlenceler..

1- Oceanhorn

Zelda hayranıysanız, Oceanhorn sizin için oyun olabilir. Popüler başlık, büyüleyici bir film müziğinin yanı sıra sağlam bir anlatı ve muhteşem görseller içeriyor. O da oynamak oldukça kolay.


2- Monster Hunter Stories

Monster Hunter World, oyun konsolu dünyasında büyük bir hit olmuştur, ancak şimdi de Monster Hunter Stories adı verilen mobil bir sürümü var. Konsol oyunundan biraz daha karikatürize ve hala 20 dolara mal oluyor (uygulama içi satın alma olmasa da), ancak konsol oyununu sevenler evreninde oynamaya devam etmek isteyebilir, bu da onlar için mükemmel bir seçimdir. Monster Hunter Stories'de dünyayı dolaşıp avlanıp evcilleştirilecek canavarlar arayacaksınız.


3- Dragon Ball Legends

Dragon Ball serisi, son birkaç yıl içinde yeniden canlanmaya başladığını gördü ve Dragon Ball Heroes bundan faydalanıyor. Oyun, çok eğlenceli, özellikle bir Dragon Ball hayranıysanız ve bir dizi farklı seviye boyunca dövüşerek yeteneklerini ve karakterlerini topladığını görüyor. Ayrıca portre modunda oynatılmak üzere inşa edilmiştir, bu da yolda oynamayı kolaylaştırır.