MARKA VE LOGO KULLANIM KURALLARI


Genel Politikamız

ikincielmobil markası ve logosunun kullanım hakkı sadece İmece Teknoloji A.Ş.ye aittir. Sadece İmece Teknoloji A.Ş. tarafından izin verilmiş ve / veya ikincielmobil  İmece Teknoloji A.Ş. ile yazılı olarak anlaşma imzalamış olan kişi ve kurumlar, ikincielmobil markası ve logosunu kullanabilir.

Bu kılavuz, ikincielmobil markası ve logosuna yönelik kullanımları açıklamak amacıyla hazırlanmıştır.

Öncelikle kullanım ilkelerine uymanızı rica ederiz. Belirtilen ilkelere uyulmaması durumunda üyeliğinizin askıya alınması, ürün alım ve satımınızın sınırlanması gibi yaptırımlarla karşı karşıya kalacağınızı belirtmek isteriz. 

Marka ve Logo Kullanımı İlkelerimiz

İzin Verilenler

Web sitenizde, listelemenizde veya reklamlarınızda ikincielmobil 'de satış yaptığınıza ilişkin açıklamalara yer verebilirsiniz. Örneğin; " ikincielmobil 'de satış yapıyorum.", "Sattığım bu ürünü sadece ikincielmobil 'de bulabilirsiniz."

İş Ortaklığı Programına katılarak ikincielmobil 'in tanıtım bannerlarını sitenizde kullanabilirsiniz.

Sınırlamalar

ikincielmobil  markası ve logosunun kullanımına izin verildiği durumlarda, ikincielmobil markasının her zaman " ikincielmobil " olarak kullanılması gerekmektedir.

Yasaklı Durumlar

ikincielmobil’den marka ve logo kullanımı ile ilgili yazılı onay alınmadığı* sürece ikincielmobil ekran görüntülerini, ikincielmobil markası ve logosunun aşağıdaki yerlerde kullanımı yasaktır:

Yukarıda belirtilen durumlar dahilinde ikincielmobil’e  atıfta bulunmak, ikincielmobil marka ve logosunu kullanmak, başkalarının sizin ikincielmobil tarafından desteklediğiniz ve ikincielmobil’in bir parçası olduğunuz izlenimini yaratabilir.

ikincielmobil web sitesini, başka bir sitenin içine yerleştirmek yasaktır.


ikincielmobil Alan Adı

ikincielmobil kelimesinin alan adı olarak kullanım hakkı, İmece Teknoloji A.Ş.ye aittir. " ikincielmobil " ve ikincielmobil 'e benzer kelimeler kullanılarak web sitesi ismi / alan adı başvurusu yapılması ve / veya alan adının kaydettirilmesi yasaktır. Bu işlemleri gerçekleştirenler hakkında gerekli yasal müracaatlar yapılacaktır.

www.ikincielmobil.com sitesinde, ikincielmobil ve ikincielmobil benzeri nitelikteki isimlerin alan adı olarak satışlarına ilişkin listelemelere ikincielmobil tarafından son verilecektir.

*Yazılı onay almak için e-posta gönderebilirsiniz.